
Also canned as Karlovačko Bila.
Skladna aroma, pun okus, profinjena gorčina. Zvuči kao 9. simfonija, a zapravo je lager. Nema konzervanse jer konzervansi su za inćune. Najbolje ga je piti za šankom ili u sjedećem položaju.
IBU:20
Reviews
MIB
4 days ago
3.5

Kössi Jr
6 days ago
2.7
Ihan ok peruslager

ELänkkäri
@ Valamar Lacroma Dubrovnik Hotel7 days ago

3.2

Mizouhhh
8 days ago
3.3

Euan O'Connor
@ Burger Bar El Brutale8 days ago

3.5
That was bloody lovely; cold, crisp and not too shite.

Katariina K
12 days ago
4.2
Hyvä olut oluenystäville

Lucalja
17 days ago

2.4
Omenainen, perusolut.
Fuge
20 days ago

4.7
Todella hyvä olut!

JUSTINJAYB
@ Plac - Kitchen & Grill20 days ago

3.9

milestrefemma
24 days ago

3.0
Svingod i sommarvärmen och fan piss god även om de inte är sommarvärme