
Práce na pivu pro nás nikdy nekončí. Pořád ho vaříme s láskou a stojíme si za svým, protože výsledná kvalita je pro nás vším. A proto jsme uvařili novou desítku, která navazuje na naši dlouholetou tradici a původní legendární recepturu.
IBU:23
Reviews

Wikki
5 days ago
3.1

Solttu
1 month ago

2.9
Bulkkilager

nietsrd
@ Kaufland2 months ago

3.1

Poukonen
2 months ago

3.0
David U
3 months ago
2.8

Kev O
3 months ago
3.8
Smooth and bit malty, has good carbonation, very pleasant beer.
VesPa
3 months ago
3.4
Ricööö
4 months ago
3.7
Joseph Wagner
4 months ago
2.7

T. HOPFMANN
4 months ago
2.9