
Reviews

DabC
16 days ago
2.8
Gut würzig, leider Hinten raus säuerlich

Beer for ‘ BUCK
4 months ago
3.1

Martin "Vacky" Z
5 months ago

2.0
Rakouské světlé pivo z domácího minipivovaru. Žejdlík je silnější chuti plný klasů a sladu. Lehká nasládlost je zde spíše pro dobro chuti, neboť je dobře doladěné. Bohužel ničím extra nevyniká, spíše se řadí spíše do průměru, ale na rakouské poměry asi spíše lepší klasika. Hodnocení: 2 / 5

MacLarens
6 months ago
3.6

Ole
6 months ago
3.0

The Lager Man
7 months ago

3.5

hugo brew
@ Zirbenhütte am Wattenberg10 months ago

2.7

SH4
@ Spar Ehrwald11 months ago

4.1
Die typische österreichische helle Bierspezialität

OPint
@ Eurospar Tamsweg1 year ago

3.0
Aroma … ziemlich nichtssagend, kaum ein Duft steigt mir in die Nase, etwas grasig
Geschmack … sehr würzig, aber auch muffig
Märzen und ich werden nicht so richtig warm

Norbier
1 year ago

4.0