
Pilsner with a bit bitterness
Reviews

Александр
4 years ago

3.8
Пилзнер холодного охмеления.
Приятен, ароматен, горек, пивок.
Продукт.
Jorgeboy
5 years ago
3.4

Juha
5 years ago

3.5

Marko
@ Kork Bar6 years ago

3.5
Uusi maa, uusi panimo 😃

ernez84
@ Kork Bar6 years ago

3.8
Kiva yllätys Venäjältä!

Sartsa86
7 years ago
3.0

Tuomas S
7 years ago

3.5
Hyvä hedelmäinen pils. Persikkaa. Vaahtoaa paljon.

Tommi M
@ SuPerAlko Rüütli8 years ago
4.0

Beerer Of Good News
8 years ago

3.0
Nice beer to go with lunch