
Reviews
Yondaime M
6 years ago
2.3
Kévin J
6 years ago
2.0

Wee P
@ La Castellon De La Pellets7 years ago

2.9
Miko
7 years ago
2.5
Niklas R
7 years ago
3.0

evojvoda
8 years ago
1.5
Nagyon olcsó sör, ugyhogy nagy elvárásaim nem voltak. Igazából mintha szódát innék..